New Server

مشروطه:ورودی کاربران

از مشروطه
پرش به: گشتن، جستجو
ورودی کاربران
در این صفحه با چگونگی کار کردن در جامعه‌ی وبگاه مشروطه آشنا می‌شوید و از آخرین دگرگونی‌ها، نوشتارهای افزوده شده و گفتگوها آگاهی می‌یابید. هم‌چنین در این صفحه پیوندهایی به صفحه‌های سودمند برای شناخت بیشتر از ویکی‌نبشته گنجانده شده‌است.

وبگاه مشروطه یک کتابخانه‌ دیجیتال است. متن‌های گردآوری شده در این کتابخانه دربرگیرنده کتاب‌ها، روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، جنگ‌ها، ماهنامه‌ها، سالنامه‌ها، سندها و بنچک‌ها و دیگر نوشتارهای آزاد می‌باشند که به چاپ رسیده‌‌اند و در مالکیت عمومی قرار دارند. هدف وبگاه مشروطه در دسترس قراردادن اطلاعات درست بدون دگرگونی و تحریف است. درونمایه وبگاه مشروطه بر پایه اصل سند و مدرک است اسکن و یا پیوند به اصل سند می‌باید در نوشتار آورده شود.

وبگاه مشروطه پیشاپیش ورود هر کاربر را خوش‌آمد می‌گوید! کتابخانه‌ی ما تا این لحظه، ۳۹٬۶۵۶ واحد متنی دارد. شما هرگاه که خواستید می‌توانید به ما بپیوندید و همکاری با ما را آغاز کنید. نخست با ورود به سامانه در ویکی‌نبشته نام‌نویسی کنید و از برتری‌های ساختن حساب برخوردار شوید. هم‌چنین سری به صفحه‌های راهنمای ما بزنید تا از چند و چون کار در وبگاه مشروطه آگاهی یابید. اگر پرسشی پیرامون همکاری‌، سیاست‌ها و نوشتارها دارید و یا به یاری‌های فنی نیازمندید به دفترخانه بروید و آن را برای ما بنویسید و پاسخ خود را دریافت دارید.


چهار بخش در وبگاه مشروطه وجود دارد...

به ما بپیوندیدتشخیص نوشتارهای مورد نیازهمکاریتوسعه و نگهداری

شما می‌توانید یکی از این بخش‌ها را انتخاب کرده و روی آن کار کنید اما اگر به هر کدام هم سری بزنید، ضرری ندارد!

به ما بپیوندید

ما همیشه به افراد تازه‌ وارد خوش‌آمد می‌گوییم. به یاد داشته باشید که کاربران ویکی‌مشروطه می‌باید نخست چگونگی مالکیت عمومی و حق تکثیر نوشتاری را میخواهند بیافزایند را روشن کنند. پیوندهای زیر را بخوانید و با ویکی‌نبشته و استانداردهایش آشنا شوید.

نوشتارهای جاری و مورد نیاز

اگر می‌خواهید با ما همکاری کنید ولی پروژه‌ای از خود ندارید در وبگاه مشروطه کارهای ناتمام بسیاری هست که شما می‌توانید آنها را جستجو کنید و از میان آنها آنچه را که می‌پندارید بدان علاقه دارید برگزینید و آن را گسترش دهید. شما می توانید از اینجا آغاز کنید!

گسترش و نگهداری

با استفاده از بخش‌های زیرین فهرست نوشتارهایی که می باید بهبود یابند آماده سازید.