نامه شانزدهمین کنگره کنفدراسیون دانشجویان ایرانی به سازمان چریک‌های فدایی خلق

از مشروطه
نسخهٔ تاریخ ‏۲۱ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۹ توسط Bellavista1 (گفتگو | مشارکت‌ها)
(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخه جدیدتر← (تفاوت)
پرش به ناوبری پرش به جستجو
نهضت آزادی ایران کنفدراسیون دانشجویان ایرانی

سازمان‌های تروریستی برای براندازی حکومت مشروطه پارلمانی در ایران

جبهه ملی

نامه شانزدهمین کنگره کنفدراسیون دانشجویان ایرانی به سازمان چریک‌های فدایی خلق

رفقا!

پیام ارزنده شما را دریافت کردیم. اعلام دریافت پیام از طرف سازمان شما شوری تصورناپذیر در کنگره شانزده کنفدراسیون جهانی برپا داشت. ما افتخار می‌کنیم کمک‌های بسیار ناچیز ما به جنبش خلق و انقلابیون راستین ایران چنین انعکاس پرارزشی یافته و سازمان شما هدیه‌ای گرانقدر از سلسله تحقیقات خود را همراه پیامی به کنگره ما جوابگو شده است. بی شک این دست‌آوردی است که همه اعضای کنفدراسیون جهانی قدر آن را می‌شناسند و در حفظ این رابطه همه توانایی خود را به کار خواهند بست.

همانطور که در پیام خود ذکر کرده‌اید "شرایطی که ما و شما در آن زندگی می‌کنیم مختلفند و اشکال متفاوت مبارزه را ایجاد می‌کنند" و ما آگاهیم که مبارزه ما کوشش وسیع دانشجویان و روشنفکران خارج از کشور در مقابل فداکاری، گذشت، فعالیت سیاسی - انقلابی شبانه‌روزی شما بسیار ناچیز است و مبارزه ما تنها آن زمان موثر است که در خدمت جنبش انقلابی درون کشور، در خدمت جنبش دموکراتیک و ضدامپریالیستی خلق قرارگیرد و کمک‌رسان جنبش در امر سرنگونی رژیم ارتجاعی - استبدادی و وابسته به امپریالیسم شاه باشد. پس از قرائت پیام شما فریاد شوق و همبستگی بیش از ۱۵۰۰ نفر شرکت‌کنندگان در کنگره و بحث و صحبت پرشور آنان در پشتیبانی از شما دلیل روشن آمادگی توده‌های دانشجویی در کمک رساندن به شما فرزندان انقلابی، چریک‌های فدایی خلق بود. هر روز که می‌گذرد با هر استقامت و کوشش انقلابی شما، با هر تلاش رزمنده و ایستادگی‌تان حماسه‌های فراموش‌نشدنی مبارزه ضدارتجاعی و ضدامپریالیستی، دلاوری بی نظیر شما نفوذ بیشتری در میان قاطبه مردم، دانشجویان ایرانی و افکار عمومی جهان می‌یابد. ما به خوبی می‌دانیم که شما در چه شرایط سختی مبارزه می‌کنید و تا چه حد به کمک و همبستگی توده‌های مردم، به پشتیبانی جهانی احتیاج دارید. از این رو همه قدرت و کوشش خود را به کار خواهیم برد تا در این راه به وظایف خود در قبال جنبش انقلابی عمل کنیم. ما در زمانی که "رفیق مادر" رفیق شیرین معاضد، رفیق مجاهد سیمین صالحی در زیر شکنجه‌های دژخیمان ساواک، این مزدوران دستگاه ارتجاعی شاه مقاومت می‌ورزند ساکت نخواهیم نشست. ما صدای رسای شما را به گوش جهانیان خواهیم رسانید. فریاد رزمنده چریک‌های فدایی و مجاهد را در افکار عمومی منعکس خواهیم ساخت. از شما مقاومت و مبارزه را می‌آموزیم و خستگی‌ناپذیر در جهت اهداف تاریخی شما، نابود کردن ارتجاع و امپریالیسم، سرنگونی رژیم شاه، این پایگاه استثمار و ستم گام خواهیم نهاد.، چرا که پیکار شما تجسم آشتی‌ناپذیری خلق، توده‌های تحت ستم و استثمار با رژیم دست نشانده پهلوی، با ارتجاع مستبد حاکم در میهن ماست.

رفقا! رهنمودهای گرامی شما را به دقت اجرا می‌سازیم و آگاه باشید که دانشجویان متشکل در کنفدراسیون جهای مبارزه انقلابی و مقاومت بی نظیر شما را قدر می‌نهند، از آن می‌آموزند و وظایف خود را فراموش نخواهند کرد.

بگذار پرچم مبارزه دلیرانه چریک‌های فدایی خلق را در اهتراز نگهداریم، بگذار به کمک مبارزین انقلابی دربند بشتابیم. بگذار به رژیم ارتجاعی شاه، این عامل سیاه ارتجاع بین‌المللی اعلام کنیم که در خدمت مقاومت و مبارزه شما از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد. اجازه بدهید به نام کنگره دست پرتوان شما را بفشاریم و برایتان پیروزی آرزو کنیم.

با شادی و افتخار از دریافت پیام ارزنده شما