جمهوری اسلامی در دو جبهه جنگ

از مشروطه
پرش به ناوبری پرش به جستجو
چرا کمونیست‌ها و چپی‌ها از مشروطه شاهنشاهی می ترسند؟ فقط و فقط شاه

ایرانیان شاه می خواهند و چپی‌ها جمهوری

آموزش مدنی و قانون اساسی
جمهوری اسلامی در دو جبهه جنگ

جمهوری اسلامی در دو جبهه جنگ

رهبر رژیم اسلامی چنین تصمیم گرفته است که او جنگ می‌کند. از زمان پیدایش جمهوری اسلامی و به ویژه مرگ دلخراش مهسا امینی و خیزش سراسری مردم ایران، رژیم اسلامی در ایران علیه ملت ایران به شدت می‌جنگد. در چند روز گذشته رهبر رژیم اسلامی بر آن شده است که علیه اسراییل جنگ را آغاز کند. تا کنون جنگ علیه اسراییل یک جنگ تبلیغاتی بود، اما با حمله مستقیم به اسراییل با شلیک پهپادبادها و راکت‌ها،از یک جنگ تبلیغاتی به یک جنگ واقعی دگرگون شده است. حمله به اسراییل آن گونه سازمان داده شده بود که کمترین آسیب وارد آید و رژیم اسلامی بی درنگ اعلام کرد که این تنها یک بار حمله بوده است. آن نرمش و مدارایی که جمهوری اسلامی در برابر اسراییل نشان داد، شوربختانه در برابر ملت ایران نیست، برعکس بر شدت جنگ علیه ملت ایران افزوده شده است. گروه گروه زنان و مردان دوباره با کتک و وحشیگری دستگیر می‌شوند، وحشیانه کتک می‌خورند به ویژه ضربه‌ها را به سر ایرانی دستگیر شده می‌زنند، به آنان تجاوز می‌شود و جریمه می‌شوند، خیلی بیشتر از پیش از حمله به اسراییل. کسانی که امید آن داشتند که شاید دولت اسراییل به جمهوری اسلامی حمله کند، سخت در اشتباه بودند. مردم ایران می‌باید به تنهایی علیه این رژیم سفاک اسلامی بجنگند.

برای بسیاری از مردم ایران دشواری بزرگ این است که چگونه زندگی را بگذرانند. دوباره سال نوین آغاز شده است. سی تا پنجاه درصد به اجاره‌های افزوده شده است و صاحبخانه‌ها به مستاجرین خود التیماتوم داده‌اند که یا بلند شوند و یا به اجازه خود بیافزایند. از سوی دیگر بهای مواد خوراکی روز به روز بالا می‌رود و یک کیلو سیب زمینی نزدیک به چهل هزار تومان شده است.

پولی که رژیم از فروش نفت و گاز بدست می‌آورد به جیب ملایان، حوتی‌های یمن و حزب الله لبنان ریخته می‌شود. جمهوری اسلامی که حماس را با میلیون‌ها دلار پروراند، خوشبختانه از میان رفته است و دولت اسراییل اعلام داشته است که باقی مانده حماس را نیز نابود خواهد کرد. این میلیون‌ها دلاری که باید برای مردم ایران هزینه می‌شد، دود شد و به هوا رفت. اینکه عربستان سعودی و کشور پادشاهی اردن در نابود کردن پهپادها و راکت‌های شلیک شده جمهوری اسلامی نیز شرکت داشتند، نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی در خاورمیانه ایزوله شده است و تنها مانده است.

هنگامی که روح الله خمینی هندی زاده، روزنامه نگاران ایران غریو شادی برآوردند که بهشت برین به روی ملت ایران گشوده شد و بهار آزادی به ایران آمد. هر ایرانی قراربود که سهم خود را از فروش نفت که با حساب و کتاب آنان ۷۰۰ تومان برای هر تن می‌شد در خانه اش دریافت دارد و دارای خانه بشود و در جوی‌ها شیر و عسل روان گردد.

خمینی رفاه و آزادی برای همه ایرانیان را قول داد و همه چیز رایگان و در دسترس مردم قرار خواهد گرفت و برآن بود که مدل ولایت فقیه را در سراسر جهان صادر کند. امروز می‌بینیم که خمینی و دار و دسته اش نتوانستند به قول هایشان را عمل کنند و هر چه که گفته شد یک دروغ بزرگ به ملت ایران بود. آخوندی اعلام کرد که آنان با چپی‌ها کار کردند و اقتصاد را بر پایه مدل سوسیالیستی که چپی‌ها می‌خواستند سازمان دادند. چیزی که در ایران راه اندازی شد، سوسیالیسم به علاوه کثافت اسلام شد و ایران امروز از آن بیرون آمد. پیرترها آرنگ نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی را در سر داشتند و دارند. اما این جمهوری اسلامی یک اشتباه بزرگ بود که در همان گروه جمهوری‌هایی است که برای خاورمیانه اختراع کردند و کشورهای نفتی ثروتمند را به خاک و خون کشیدند. تنها حکومت‌هایی که در خاورمیانه هنوز بر سر پا هستند، همان پادشاهی‌ها می‌باشند و مردم ایران نیز آن را دریافته‌اند که ایران بدون شاهنشاه لانه جاسوسان و مزدوران و سرسپرده‌های ایدیولوژی‌ها شده است و فریاد برآوردند رضا شاه رضا شاه.

شوربختانه با این تظاهرات و آرنگ‌ها نمی‌توان یک حکومت سفاک را برانداخت. شبکه بین المللی چپی‌های ایرانی که در برون مرز لانه کرده‌اند، هم چنان پروپاگاند برای برقراری جمهوری در ایران می‌کنند. با این پروپاگاند پیوسته کوشش می‌کنند که ایرانیان یک پارچه پشت شاهنشاهشان گرد نیایند و ایرانیان برون مرزی را از یکدیگر با ایده‌های مخدوش جدا سازند. این چپی‌های برون مرز ، اراده ملت ایران که در درون کشور با رنج و مصیبت زندگی می‌کنند و خواهان برقرار شاهنشاهی هستند را اهمیتی نمی‌دهند و توجهی به آن ندارند و هر روز مانند نوار در این رسانه‌هایی که هزینه اش را بیگانگان می‌دهند می نشینند و برای ملت ایران موعظه می‌کنند و یاوه هایشان را تکرار می‌کنند و میهنانان می‌آورند، میهمانان نیز در لابلای گفته هایشان برایتان سوره‌های قرآن می‌خوانند و تعبیر و تفسیر می‌کند و ملت ایران را سرگرم می‌دارند. با وجود اینکه چپی‌های برون مرزی از جمهوری اسلامی پشتیبانی می‌کنند و خودشان را برای رژیم اسلامی تکه پاره می‌کنند، رژیم اسلامی در ایران از ملت ایران وحشت دارد. در واقع قدرت در دست سپاه پاسداران است. هنگامی که حمله سپاه پاسداران به اسراییل رو به پایان بود، ساعت ۳ بامداد روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه برابر با ۱۴ ماه آپریل سفیر سوییس به جای وزارت خارجه به سپاه احضار شد. معمولا وزارت خارجه است که سفیر کشوری را احضار می‌کند و نه سپاه پاسداران. این پروسه نشان می‌دهد که تصمیم‌های مهم در کشور و درباره خارج از کشور از سوی پاسداران گرفته می‌شود. زمان درازی است که گمان می‌رود پاسداران دولت نهان رژیم اسلامی هستند. این بدان چم است که دراز زمانی است که ولایت فقیه دیگر وجود ندارد و ایران یک دیکتاتوری نظامی شده است. آخرین جنگی که رهبر دارد، جنگ روسری‌ها و حجاب اسلامی است و اگر در این جنگ علیه ملت شکست بخورد، ولایت پاسدار بر سر کار است.

آنچه که مربوط به اقتصاد کشور است، پاسداران کنترل کامل بر همه امور اقتصادی کشور را دارند. پاسداران کنترل گمرک، بندرها، فرودگاه‌ها، و مرزها را در دست دارند. پاسداران مسول امنیت داخلی هستند و سرپرست میلیشاهای یمن و لبنان و سوریه و عراق هستند. برای ملایان مسجدهای خالی باقی می‌ماند. ملت ایران دراز زمانی است دریافته‌اند که قدرت در دست پاسداران است اما هنوز نسخه‌ای برای دفع این پارازیت ندارند.

از دولت‌های خارجی و به ویژه اروپایی خواسته می‌شود که سپاه پاسداران را در پهرست تروریست‌ها بیاورند، اما از سوی دولت آلمان جلوگیری می‌شود. اگر سپاه پاسداران به پهرست تروریست‌ها افزوده شود این بدان چم است که دولت جمهوری اسلامی در پهرست تروریست‌ها درآمده است.

برای دولت‌های اروپایی هنوز برجام زنده است و اینان با برجام بازی‌های خودشان را برای نگاهبانی از جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند. در واقع برجام دیگر معنایی ندارد و سازمان انرژی اتمی در وین اعلام داشته است که اورانیوم غنی شده در ایران تا ۶۰٪ آن اندازه است که برای سه بمب اتم بسنده می‌کند. و در درازای دو هفته رژیم اسلامی می‌تواند میزان غنی شدن اورانیوم موجود را تا ۹۰ درسد برساند. دولت‌های غربی می‌دانند که رژیم اسلامی دانش و آگاهی ساختن بمب اتم را از پاکستان در دست دارند و در کمتر از چند هفته می‌توانند بمب اتم را آماده سازند.

پیوسته ملایان و اقمارشان می گویند اگر جمهوری اسلامی بمب اتم داشته باشد، دیگر نمی‌توان رژیم اسلامی را برانداخت. اما این پندار اشتباهی است. دیدیم که شوروی سدها بمب اتم داشت اما فروپاشید. شوروی از میان برداشته شد، زیرا که مردم سوسیالیسم را دیگر نپذیرفتند و رد کردند و حکومت ورشکسته کامل اقتصادی بود. همین سناریو نیز برای حکومت جمهوری اسلامی صدق می‌کند. ملت ایران این حکومت اسلامی را نمی‌خواهد و از آن انزجار دارد و رژیم ورشکسته است.

اگر دولت امریکا در زمان اوباما زیر پوشش دروغین برجام میلیاردها دلار پول نقد با هواپیما به ملایان نداده بودند، همان سال‌ها رژیم اسلامی از میان برداشته شده بود و ملت ایران آزاد شده بودند.

ما از همه سیاستمداران در کشورهای غربی می‌خواهیم که از پشتیبانی مالی حکومت جهل و فساد و قتل و جنایت و دزدی و نامردمی اسلامی دست بردارند و تا مردم ایران بتوانند این دیکتاتوری هولناک را که چپی‌ها و روزنامه نگاران و جاسوسان در ایران بر پا کردند را ریشه کن سازند.

جاوید شاه - پاینده ایران - برقرار قانون اساسی مشروطه شاهنشاهی ایران و در اهتزاز پرچم زیبای سه رنگ شیر و خورشید نشان و تاجدار ایران